Designed By
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Tanıtım

2 posters

Supernatural Tanıtım Empty Supernatural Tanıtım

Mesaj tarafından Castiel Perş. Haz. 03, 2010 7:33 pm

Supernatural Tanıtım Supernatural

Başrollerini Jensen Ackles (Dean) ve Jared Padalecki'nin (Sam) paylaştıkları Supernatural, iki kardeşin bütün ülkeyi gezerek kayıp olan babalarını araması üzerinedir. Kayıp babalarını ararken de doğaüstü güçlerle savaşmalarını konu eden bir dizidir.

Sam Winchester hukuk üzerine okuyan bir üniversite öğrencisidir. Abisi Dean‘nin tersine ailesinin geçmişinden kaçmaya çalışmaktadır. İki kardeşin babası çocukluklarından beri annelerini öldüren şeytani güçlerin peşindedir ve iki kardeşi intikam almasına yardım etmeleri için yetiştirmiştir. İki kardeş doğaüstü güçlerle savaşan iki avcı olarak büyütmüştür. Fakat Sam bu hayattan kaçmış, üniversiteye giderek kız arkadaşı Jessica ile mutlu bir gelecek planlamaktadır. Dean, Sam’in tersine babası ile kalıp avlanmasına yardım etmiştir.

Dean bir gece Sam’e kayıp olan babasını bulmasını yardım etmesini istemek için gitmiştir. Bu haftasonu gezisi Sam’in mutlu hayatındaki büyük bir trajediden sonra bir göreve dönüşmüştür.

Şimdi bu iki kardeş bütün ülkeyi baştan sona gezerek babalarını aramaktadırlar ve birçok kültürdeki efsane olarak görülen yaratıklarla ve şeytanlarla savaşmaktadırlar, örneğin beyaz kadın, wendigo, uçak kazalarına neden olan hayalet gezginler, Bloody Mary, vampirler, iblisler ve daha birçokları…

Benim Yorumum: Tüm bölümlerini izledim. Herkesin izlemesini öneririm. Korku ve komedinin bir arada bu kadar dengeli olması da pek çok diziden daha iyi yapıyor kendisini Smile
Castiel
Castiel
Admin
Admin

Supernatural Tanıtım Ytbtwzh9q9
Rep Puanı : 5
Supernatural Tanıtım Wfod7dlpq8

Supernatural Tanıtım Empty Geri: Supernatural Tanıtım

Mesaj tarafından TaYPHooN C.tesi Haz. 05, 2010 11:08 am

Evet Sana Katılıyorum.Bende Biraz İzledim.Hani Şu Köydeki Korkuluk Fln Very Happy Herkeze Tavsiye Ederim.Eline Sağlık Bu Arada...
TaYPHooN
TaYPHooN
Moderatör
Moderatör

Rep Puanı : 11

Mesaj tarafından Castiel Paz Haz. 06, 2010 1:05 pm

Asıl "gerçek Supernatural" 4. sezondan sonra başlıyor. Daha devam etmeni öneririm Smile
Castiel
Castiel
Admin
Admin

Rep Puanı : 5

Mesaj tarafından TaYPHooN Paz Haz. 06, 2010 1:18 pm

Tamam Artık Okul Yok Bitiririm Tüm Bölümlerini Bu Ay İçinde Very Happy
TaYPHooN
TaYPHooN